Bu erkeklerden kaçıyoruz! İşte kadınları asla mutlu edemeyecek 6 erkek tipi...

Sevgiliniz, her şeyiniz ama her şey bir yere kadar. Hepimizin sorunları var. Onunla geçirdiğimiz anlar en özeli ve en mutlusu olmalı. Fakat o, birlikte olduğunuz her anı burnunuzdan getiriyor.

Bu erkeklerden kaçıyoruz! İşte kadınları asla mutlu edemeyecek 6 erkek tipi...

İşinden nefret ediyorsa
Çalıştığı işten nefret etmek ilişkiyi zehirleyecek nedenlerden biri. Yaptıkları işle tatmin olamayan insanlar, işi mesaiden sonra da eve getirirler. Çözülemeyen problemleri ve hallemedikleri sorunları olduğundan sürekli sizinle bunları paylaşacaktır. Yapılan işi sevmek gerçekten çok önemli, peki sevmiyorsa neden hala aynı işi yapıyor? Neden kariyerinde bir değişiklik yapmıyor veya en azından işini değiştirmiyor? Bunların hiçbirine katlanmak zorunda değilsiniz. Hepimiz gün içinde çeşitli problemlerle karşılaşıyoruz fakat önemli olan birlikte geçirdiğiniz zamanı en güzel ve en keyifli şekilde geçirmeniz.

Annesine bağımlıysa
Onu seviyor, her ihtiyacı olduğunda ona danışıyor ve siz, onunla asla yarışamayacağınızın farkındasınız. Bu ilişkide size yer var fakat sadece annesinin gölgesinde.

Sürekli takdir edilmekten hoşlanıyorsa
Ona sadece ne kadar akıllı olduğunu söylemeniz yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda ne kadar çekici ve komik olduğunu da sürekli tekrarlamanız gerekir. Bunu hissetmekten ve başkalarından duymaktan büyük haz duyar. Bu tür erkek aynı zamanda flörte bayılır. Fırsatını bulduğu her an, neresi olursa olsun insanlarla flört onun işidir. Kesin olarak aldatmasa da, bu erkeği hiçbir zaman yeterince samimi bulmayacaksınız.

Arkadaşlarıyla tanıştırmıyorsa
O her zaman arkadaşlarıyla buluşur fakat bu organizasyonlarda siz nedense hiç bulunamazsınız. Sizi aldattığından şüphelenmenize gerek yok fakat bu tür davranışlar onun hayatını henüz kimseyle paylaşmaya hazır olmadığını gösteriyor. Ya sizden ya onlardan utanıyordur.

Sizi sürekli korumak istiyorsa
Bu tür erkek kahramanı oynamayı sever. Önerilerde bulunur, yardım eder ve sizi sürekli içinde bulunduğunuz durumdan kurtarma çabasındadır. Bunlar güzel şeyler fakat sürekli olması insanı çok rahatsız eder. Karşısındaki kadın ne kadar kötü durumdaysa bu onun o kadar hoşuna gider, çünkü ona o kadar çok ihtiyaç olacaktır. Kızın hayatı yoluna girmeye başlayınca da ona karşı tüm ilgisini kaybeder, çünkü dikkatini vereceği ve ilgileneceği hiçbir problem kalmamıştır.

Partilerden çıkamıyorsa
Düşünün işten çıktınız ve evinize giderken bir davet aldınız. Çok yorgun olmanıza rağmen bir iki dakika da olsa uğradınız. Daha sonrasında tam eve gidip dinlenme planları yaparken, sosyal erkek arkadaşınızı biri daha aradı ve siz yine onun gönlünü yapmak için oraya da uğradınız. Hanımlar, bu adamda kesinlikle “Olanları kaçırma duygusu” var. Ama aslında kaçırdığı, sizinle birlikte geçirmesi gereken zaman.

Facebook Yorumları
Yorumlar
5
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 476

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1788

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2039

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 917

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1109

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön