Erkekleri baştan çıkaran 6 tuhaf şey

Öyle bir an olur ki siz kendinizden iğrenirsiniz fakat erkeğiniz bu halinize bayılıyor olabilir.

Erkekleri baştan çıkaran 6 tuhaf şey

1- Gece bir parti dönüşü birlikte kalacaksınız. Makyajınızı temizlediniz ve sabah kalktığınızda gözünüzün altında rimelinizden akan siyah lekeler... Hiç üzülmeyin bazı erkekler bunun kadında dumanlı ve çekici bir bakış yarattığını düşünüyor.

2- Seks sırasında çıkarttığı tuhaf seslere bayılıyorsunuz ya da tahammül edemiyor musunuz? Bunun için ilişki sırasında ne hissettiğinizi belirli etmeniz bazı erkekleri baştan çıkarmak için yeterli oluyor.

3- Bir kadının kendine bakmasının spor yapmasının çok önemli olduğunu düşünüyorlar fakat karnında baklavalar olan kadının hiç de çekici olmadığını düşünen erkekler çok daha fazla. Özellikle karın bölgesinde kıvrımların olmasının daha feminen göründüğüne inananlar bir hayli fazla.

4- Hergün güzel görünmeniz kendinize özen göstermeniz öncelikle kendinize verdiğiniz değerle alakalı. Fakat erkekleri baştan çıkaran şey ise vücudunuzun herhangi bir yerinde ona özel olacak Bir şey. Mesela eve geldiğinizde üzerinizdeki fazlalıkları çıkarttığınızda vücudunuzun herhangi bir yerine onun göreceği şekilde sevgilinizin ismini yazmak tamamen baştan çıkarıcı.

5- Kızlar terlemek kimsenin hoşuna gitmez, hatta çokta kötü hissettrir. Fakat buna bayılan ve erkekleri baştan çıkaran bir diğer konu da sizi terli görmeleridir.

6- Cinsel ilişki sırasında kahkahalarınız onu çok daha fazla baştan çıkarabilir. Çünkü güldüğünüz zaman ona ilişkiden ne kadar mutlu olduğunuzu gösterirsiniz. Erkekler hiçbir zaman çok ciddi ve duygusuz, bir görev gibi olan ilişkilerden hoşlanmazlar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 397

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1683

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 1948

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 878

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1088

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön