Kadın ve erkek arasındaki gerçek fark

Kadın ve erkek aynı günü yorumlamaya çalışırsa...

Kadın ve erkek arasındaki gerçek fark

Kadının günlüğü:

“Bugün, kocamın biraz tuhaf davrandığını fark ettim. En sevdiğimiz mekânda, akşam yemeği için rezervasyon yaptırmış, akşam buluşmak için sözleşmiştik.

 

Kızlarla alışverişe çıktık; bu yüzden restorana biraz geç gittim. Benim hatam. Normalden biraz daha az konuşuyordu; bir şeylerin canını sıktığını fark ettim. Başta, geç kaldım diye sinirlendiğini düşündüm; ama sonra problemin çok, çok daha derinlerde olduğunu fark ettim. Daha az kalabalık bir yere geçip biraz konuşabileceğimizi söyledim. Küçük, seçimli bir kafede, gözlerinin içine baktım ve neyi olduğunu sordum. Duygularımı önemsemiyor gibi görünüyordu; hiçbir sorun olmadığını söyledi. Hayal kırıklığına uğratacak bir şeyler yapıp yapmadığımı sordum durdum; ama ısrarla üzgün olmadığını ve endişelenecek hiçbir şey olmadığını söyledi.

 

Eve giderken, onu sevdiğimi söyledim. Gülümsedi ve dikkatini trafiğe vermeye devam etti. Şu an, bu durum için hiçbir açıklamada bulunamıyorum. Neden, neden o da beni sevdiğini söylemedi? Eve sağ salim vardık; ama ben yıkılmıştım. Benden kaçındığını, sanki ben yokmuşum gibi davrandığını fark etmekten alamadım kendimi. Orada oturuyor ve en sevdiği diziyi izliyordu. ‘İyi geceler.’ dedim ve yatmaya gittim.

 

15 dakika sonra, yatak odamıza geldi ve yorganın altına girdi. Birkaç dakika içinde uykuya dalmıştı. Bense… Hiç uyuyamadım; bütün gece kocamın nesi olduğunu anlamaya çalıştım. Onu gerçekten kaybediyor gibi hissediyorum. Evliliğim bitti galiba… Ve tüm hayatım parçalara ayrılıyor…”

 

Erkeğin günlüğü:

“Bugün motosikletim çalışmadı. Motorda ciddi bir sıkıntı olmalı; ama tam olarak ne olduğunu anlayamadım. Tamire götürmem gerekiyor galiba…”

 

 

 

Kaynak: Brightside.me

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Diyet yapmadan formda kalmanın ipuçları
  Diyet yapmadan formda kalmanın ipuçları

  Süresi : 25:37 İzlenme : 2390

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 6338

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4009

 • Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl yapılır?
  Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 5939

 • Vintage giyim önerileri
  Vintage giyim önerileri

  Süresi : 02:55 İzlenme : 704

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön