Güneş gözlüğüne uygun saç modelleri

Hangi güneş gözlüğünü hangi saç modeli ile birlikte kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Saçlarınızı güneş gözlüğünüze göre şekillendirin

Baharın gelmesiyle güneş yavaş yavaş başrolü kapıyor. Gözlerimizi güneşten korumak için güneş gözlüğü kullanıyoruz fakat bu gözlükleri hangi saç modeliyle tamamlayabileceğimizi biliyor muyuz?

 

Yarım at kuyruğu: Eskimeyen ve her dönem yeniden bir şekilde hayatımıza giren yarım at kuyruğu saç modelini bu senenin trend kedi gözü güneş gözlükleriyle tamamlayarak “cool” bir görüntü elde edebilirsiniz. Cansız ve sönük saçlarınız varsa modeli yapmadan önce kuru şampuan veya bebe pudrası yardımıyla saçlarınıza krepe yaparak daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Yarım topuz: Bu sene oldukça moda haline gelen yarım topuz hemen hemen herkese yakışan bir saç modeli. Bu saç modelini tamamlayacak olan gözlükler ise ince metal çerçeveli gözlüklerdir. Dışarıdan bakıldığında oldukça havalı bir görünüm elde etmek için eğer metal çerçeveli bir güneş gözlüğünüz varsa bu önerimizi bir deneyin.

 

 

Alından geçen saç bandı: Çiçekli, örgülü, desenli gibi birçok çeşidi bulunan alın bantlarını uzun salık saçlarla kullanabileceğiniz gibi çeşitli topuz modelleri de yapabilirsiniz. Bu tarz saçları çokça kullanıyorsanız size yüzünüzün büyüklüğüne uygun John Lennon gözlüklerini tavsiye ederiz. Bu sayede hem asi hem de güzel görüneceksiniz.

 

Eşarp: Saçlarınıza söz geçiremediğiniz, bir türlü şekil veremediğiniz bir gündeyseniz eşarp ve bandanalarla saklamak oldukça iyi bir çözümdür. Büyük sallantılı küpelerle tamamlayacağınız saç modelinize en çok yakışan güneş gözlükleri ise büyük ve kemik çerçeveli gözlüklerdir.

 

Ensede topuz: Özellikle sıcak günlerde saçlarınız terden ensenize yapışmaması fakat bunun yanında şık bir görüntü elde etmek için saçlarınızı ensenizde topuz yapabilirsiniz. Bu görüntüyle, vintage beyaz çerçeveli bir gözlük kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirisiniz.

 

 

İki örgü: Hem tatlı hem de güzel görünebileceğiniz hatta giyiminize ve makyajınıza göre karşı tarafın algısını istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz bir saç modeli iki örgü. Bu saç modeli hem sizi terletmez hem de saçlarınızın yağlanmasını, kirlenmesini geciktirir. Bu saç modeliyle yarım çerçeveli güneş gözlüklerini kullanabilirsiniz.

 

 

Renkli saç: 2016’nın en büyük trendi olan rengarenk saçların yansımalarını bugün de hala görebiliyoruz. Siz de renkli saçlarınızı çok sevip vazgeçemeyenlerdenseniz eğer sizin için kullanılabilecek en güzel güneş gözlükleri, saç renginizee yakın olanlarıdır. 

 

 

Feraye Aydın

ferayebeauty@gmail.com

 

2017 saç kesim modelleri
+10
Allanna Arrington

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 201

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 555

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 512

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 546

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 915

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön