Hem yağlardan hem de kolesterolden kurtulun!

Şu sıralar vücut inceltmede en popüler yöntemlerden biri olan Zerona yöntemine dair her şey...

Hem yağlardan hem de kolesterolden kurtulun!

Vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmanız acı çekmeden ve yorulmadan mümkün... Etkisi klinik olarak kanıtlanmış bir lazer tedavisi yöntemi olan Zerona sayesinde kolesterolle de vedalaşıp sağlık kazanabilirsiniz

 

Şu sıralar en popüler yöntemlerden biri olan Zerona ile bir kür sonunda bel ve basen bölgesinde ortalama 7-9 cm’ lik bir incelme elde ediliyor. Ayrıca yağ oranları azalıyor ve kolesterol değerleri de düşüyor. ABD’de şekilli bir incelme isteyenlerin en çok başvurduğu yöntemlerden olan Zerona, Özel Estanbul Polikliniği’nde Estetik ve Plastik Cerrah Dr. Osman Şenel yönetiminde uygulanıyor.

Yağlar hücre dışına atılıyor

 

Dr. Osman Şenel kısaca düşük yoğunluklu lazer olarak tanımladığı Zerona’yı şöyle açıklıyor: “İyileşme süresi gerektirmeyen bu tedavi yönteminde etkisiz hale getirilen yağlar, vücudun doğal süreci içerisinde dışarı atılıyor. 635 nm. dalga boyunda, spesifik olarak yağ hücre zarlarında geçirgenliği arttırarak, depolanan yağları hücre dışına çıkartıyor. 2002’den beri ABD’de etkisi araştırılmakta olup, vücut incelten teknolojiler içinde FDA onaylı tek makine olması ile muadillerinden ayrılıyor. 2009 sonundan beri başta ABD olmak üzere, çeşitli Avrupa ülkelerinde ve Japonya’da başarıyla kullanılıyor.”

 

Basen de inceliyor sırt da

 

Dr. Osman Şenel, bacak kalınlığı, basen, kalça, sırt, bel, karın, alt bacak, bacak içi, diz üstü/ içi, kol gibi bölgelerde uygulanan Zerona’ya erkeklerin de yoğun ilgi gösterdiğini belirtiyor. Bu yöntem için ne kadar zaman ayırmanız gerektiği konusunda ise şu bilgileri veriyor Dr. Osman Şenel: “2 haftalık bir kür boyunca gün aşırı olmak üzere 6-8 seans arası uygulanıyor. Tedavi ağrısız ve yan etkisi yok. Her bölge için 20 dakikalık bir uygulama ile o bölgedeki yağların hücreler arasındaki boşluğa taşınması sağlanıyor. Bu yağlar daha sonra lenf sistemi vasıtasıyla karaciğere, oradan da vücut dışına veriliyor. Tedavide önemli bir faktör, fizik egzersiz. Lenf sistemini aktive etmek amacıyla günde en az 30 dakika yürüyüş öneriliyor, ayrıca en az 10 bardak su takviyesi yapılıyor. Tedaviden 1 hafta önce başlayıp, 1 ay boyunca günde bir kere tok karnına, Non-flushNiacin ve L-Carnitin kullanılıyor ve bu aminoasitler, yağ yakımını arttırarak, lenfatik sisteme yardımcı oluyor. Kür bitiminde arzu edilirse daha iyi sonuçlar elde etmek için seanslara devam edilebiliyor. Ekstra seansların herhangi bir yan etkisi bulunmuyor.”

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Doğumda sancı neden olur?
  Doğumda sancı neden olur?

  Süresi : 01:49 İzlenme : 2553

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 1230

 • Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler
  Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler

  Süresi : 00:58 İzlenme : 405

 • Deprem çantasında neler olmalı?
  Deprem çantasında neler olmalı?

  Süresi : 01:14 İzlenme : 708

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1855

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön