Saç kreminin yol açtığı sıkıntılara son…

Kremsiz saçınızı tarayamıyor ancak saç kreminin saçları yağlandırıp kepek yaptığını düşünüyorsanız bu saç bakım kremini mutlaka deneyin.

Saç kreminin yol açtığı sıkıntılara son…

Restorex saç kremi anzer bitkilerinden oluşan özel formülü sayesinde bildiğiniz saç kremi sıkıntılarını rafa kaldırıyor. % 100 doğal anzer bitkileri içeren saç bakım kremi bilinen saç kremlerinden farklı olarak özellikle saç diplerine uygulanarak yağlanma ve kepek sorununa yol açmadan kökten uca ekstra bakım yapıyor.

 

Şampuan kullanımının devamında ihtiyaç duyulan saç bakım kremleri saç köklerine teması ile neden olduğu yağlandırma ve kepek problemi sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilmiyor. Saçı besleyen, parlaklık ve hacim kazandıran ayrıca kolay taranmasını sağlayan saç kremleri köke uygulanmasa bile saç diplerine kadar ulaşıp saç köklerinin hava almasını engelleyerek kepek ve yağlanma problemine yol açabiliyor.

 

 

Genel olarak pH değeri saç derisine uyumlu olmayan saç kremleri yol açtıkları bu gibi saç sorunlarından dolayı tercih edilmezken özellikle saç diplerine de uygulanabilen saç kremi güçsüzleşen ve giderek zayıflayan saçları kökten uca restore ediyor.  Anzer yaylası’nın bitkilerinden gelen sağlık ile saça ihtiyacı olan tüm bakımı sunan Restorex aynı zamanda saçın bariyeri olan F katmanını koruyor. Saç tiplerine göre ayrı çeşitleri bulunan saç kremini şampuandan sonra saç diplerine uygulamak ve iyice durulamak yeterli oluyor. 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Doğumda sancı neden olur?
  Doğumda sancı neden olur?

  Süresi : 01:49 İzlenme : 2491

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 1161

 • Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler
  Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler

  Süresi : 00:58 İzlenme : 373

 • Deprem çantasında neler olmalı?
  Deprem çantasında neler olmalı?

  Süresi : 01:14 İzlenme : 686

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1841

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön