40 yaş üstü kadınlar için ünlülerden saç önerileri

40 yaşını aşmalarına rağmen hala genç görünen ünlülerin saçlarını sizin için hazırladık.

40 yaş üstü kadınlar için ünlülerden saç önerileri

Kadınlar hangi yaşta olurlarsa olsun her daim güzel ve bakımlı görünmek ister. Güzel ve bakımlı görünmek için de kadınların en önemli kıyafetlerinden biri saçlarıdır. Saç şekli ve rengi bir kadını baştan yaratabilir. 40 yaşını aşmış kadınların daha genç ve bakımlı görünmelerinde saçlarının payı büyüktür. İşte 40 yaşını geçmelerine rağmen hâlâ genç ve güzel görünen ünlülerin saçları...

Catherine Zeta Jones dalgaları
Güzel oyuncu Catherine Zeta Jones yaşlılığa meydan okuyan ünlülerden... 42 yaşındaki Jones, Zorro filminden de akılda kalan uzun dalgalı saçlarıyla hâlâ bakımlı ve güzel görünümünü koruyor. Bakımı zor olsa bile güzel oyuncu uzun saçları ve doğal dalgalarından vazgeçemiyor.

Kylie Minogue bukleleri
Ünlü şarkıcı Kylie Minogue da 44 yaşında olduğunu göstermeyen ünlülerden biri. İlk günkü doğallığını koruyan güzel şarkıcı sapsarı saçları ve bukleleriyle daima hareketli saçlarla çıkıyor kameraların karşısına. Göğüs kanseri tedavisi sonucu iyileşen Minogue, uzun saçlarına ve buklelerine çok daha fazla özen gösteriyor.

Marcia Cross kızılı
"Umutsuz Ev Kadınları" dizisi ve dizideki kızıl saçlarıyla dikkat çeken Marcia Cross 50 yaşında olmasına rağmen zamana meydan okuyor. Kızılın farklı tonlarını deneyen oyuncu kimi zaman kırmızıya kimi zaman da turuncuya dönen saçları ile beyaz tenine canlılık katıyor. Saçlarının verdiği bu enerji ise onu olduğundan daha genç gösteriyor.

Meryl Streep topuzu
"Şeytan Prada Giyer" filmindeki gri saçlarıyla akıllarda kalan 62 yaşındaki Meryl Streep, gerçek hayatında çok açık sarı saç renginin yanı sıra genellikle saçını toplamayı tercih ediyor. Toplama şekli ve rengi kadınları yaşlı gösteren bir tarz olsa bile ünlü oyuncuyu 62 yaşından genç gösteriyor.

Monica Bellucci uzunluğu
47 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve seksiliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Monica Bellucci yıllar geçtikçe gençleşiyor. Bellucci'nin koyu renkli saçları gözlerinin güzelliğini daha da ön plana çıkarıyor. Uzun saça çok iyi bakılması gerektiğini bilen güzel yıldız, uzun saçlarıyla seksi görünümünü destekliyor.

Sharon Stone dağınıklığı
Diğer ünlülerin aksine kısa saçın pratikliğini tercih eden 54 yaşındaki güzel oyuncu Sharon Stone, kısa saçla genç görünmeyi başaran ünlülerden. Genellikle kadınlar yaş ilerledikçe saçlarını kısaltırlar. Stone, bu yolu seçenlerden olmasına rağmen saçlarına verdiği dağınık görünümle yaşını tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 6149

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 3897

 • Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl yapılır?
  Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 5898

 • Vintage giyim önerileri
  Vintage giyim önerileri

  Süresi : 02:55 İzlenme : 681

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1968

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön