Stil ikonu Victoria Beckham'ın saçlarındaki değişim!

Tüm kadınların görüpte beğendiği ve kuaföre yaptırmak istediği kısa saç modelinin temsilcisi: Victoria Beckham ve onun saçlarındaki değişim...

Stil ikonu Victoria Beckham'ın saçlarındaki değişim!

Spice Girls grubunda "Posh Spice" olarak adını duyuran ve ünlü futbolcu David Beckham ile evlenerek ününe ün katan Victoria Beckham tarzıyla moda dünyasını da etkiliyor. Önceleri kusursuz vücudunda taşıdığı mini elbiseleri, vazgeçemediği topuklu ayakkabı tutkusu ve sıradışı saç kesimleriyle tanınan seksi yıldız kendi adını verdiği markasıyla tasarımcılık sektöründe hızlı adımlar atıyor. Koleksiyonu ile aldığı moda ödülüyle de bu adımları sağlamlaştırıyor.

Topuklu ayakkabıları, pahalı çantaları, kısacık elbiselerinin yanı sıra Beckham'ı stil ikonu yapan bir diğer özelliği sürekliğ değiştirdiği saçları oluyor. Upuzun saçlarını bir anda kısacık kestiren ve önleri uzun bırakan güzel yıldız bu tarzıyla tüm dünyanın dikkatini çekiyor. Birçok kadın saçlarını aynı şekilde kestirmeye başlarken Victoria durmuyor ve saç modelini sürekli değiştiriyor. Bu değişimlerine rağmen hâlâ kısa saç dendiğinde akla ilk gelen "Victoria Beckham Saçı" denilen önleri uzun arkası kısa model oluyor.

Renk olarak siyah, kahverengi ve sarıyı tercih eden ünlü yıldız cesurca birçok modeli deniyor, onu farklı yapan ise denediği model nasıl olursa olsun yüzüne en uygununu seçiyor. Moda dünyasına etkileyici bir giriş yapan Beckham saçlarından makyajına, giydiklerinden aksesuarlarına kadar hemen hemen her konuda ikonluğunun devam edeceğinin sinyallerini veriyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 387

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1671

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 1934

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 864

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1086

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön