Seksi şarkıcı Rihanna ile iddialı saç modası...

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın kızıldan siyaha, uzundan kısaya kadar sürekli değişen ve dikkat çeken saç stilleri...

Seksi şarkıcı Rihanna ile iddialı saç modası...

Müzik dünyasındaki başarılı albümleri ve iddialı sahne performanslarıyla herkes tarafından Rihanna, bu tanınmışlığını özel gecelerde ve günlük hayatta sıradışı tarzıyla destekliyor. Farklı ve kendine özgü tarzıyla bilinen şarkıcının en çok dikkat çeken özelliği ise durmadan rengini ve modelini değiştirdiği saçları oluyor.

 

Seksi şarkıcı ilk çıktığı zamanlardaki düz fönlü kahverengi sıradan saçlarından kısacık simsiyah mohikan saçlarına gelene kadar ciddi bir yol alıyor. Her seferinde bambaşka bir imajla hayranlarının karşısına çıkan şarkıcının saçlarındaki değişiklik büyük merak konusu oluyor. Hangi modeli yaparsa yapsın saçlarında en çok öne çıkan özellik "İddialılık" oluyor. Siyah saçlarını sarıyla karıştırarak ya da tüm saçlarını kıpkırmızı yaparak renk konusundaki iddialı tarzını modellere de yansıtıyor. Sadece başının üst kısmında bıraktığı kısacık saçlarını mohikan tarzında havaya diken ya da upuzun kızıl saçlarının üst kısımlarını kvırıp boynuz görüntüsü veren Rihanna saç tasarımında sınır tanımıyor. Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan seksi şarkıcı saç kesimlerinde yüz hatlarına uygun modelleri seçmeye özen gösteriyor ve geniş bir alna sahip olduğu için genellikle alnını kapatan modelleri uyguluyor.

 

Saçlarında değişikliğe gitmeyi düşünen ve bu değişikliği yaparken daha iddialı ve farklı bir görünüm kazanmak isteyenler için Rihanna ilham kaynağı olabilecek ünlülerin başında geliyor. Renk, kesim ve model konusunda çok farklı görünümlere imza atan şarkıcı adeta kendi saç modasını yaratıyor. İşte Rihanna'nın kendi tarzını yansıttığı saç modası...

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Deprem çantasında neler olmalı?
  Deprem çantasında neler olmalı?

  Süresi : 01:14 İzlenme : 682

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1838

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 2146

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 1975

 • Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?
  Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:26 İzlenme : 6207

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön