Altının yükselişi nano teknoloji ile cildinize yansısın!

St|herb Tayland’da yüzyıllardır gençleşme ve güzelleşme amacıyla kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü 24 karat nano altın peptitleri birleştirerek St|Herb Nano Altın Cilt Maskesi ile cildinizi yeniliyor.

Altının yükselişi nano teknoloji ile cildinize yansısın!

Dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih ettiği St|herb Nano Altın Cilt Maskesi heptapeptit ve 24 karat nano partükülleri sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak kolajen kaybını en aza indirger. Cildi destekleyerek kolajen üretimini arttırır daha sıkı, pürüzsüz ve canlı bir doku oluşumunu sağlar. Nano teknoloji ile üretilmesi derinin en alt tabakalara kadar inip kırışıklığı en derinden önlemesine destek verir. Nano atınlar sayesinde cilt ışıltılı ve yenilenmiş bir hal alır.

 

İçeriğinde bulunan bitkisel özlerden elde edilen phtyo-östrojenler ve diğer tropik bitkisel özler sayesinde cildinizin ihtiyacı olan neme sahip olmasına, kırışıklıkların giderilmesine, yaşlılık ve güneş lekelerinden arındırarak daha genç, parlak, canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

 

Kan dolaşımını hızlandırır ve cilde detoks etkisi yaparak en derinlemesine kadar temizler. Aynı zamanda melanin pigment üretimini yavaşlatarak, cildin renginin düzenlenmesine daha parlak ve pürüzsüz olmasına destek verir. Kolajen hasarını engelleyerek kolejen ve elastini arttırır böylece epidermis tabakasının gergin olmasını sağlar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7221

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 156

 • Ne zaman su içilmez?
  Ne zaman su içilmez?

  Süresi : İzlenme : 6057

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2824

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 3086

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön