6 fantastik kış düğün önerisi!

Büyülü düğününüz için sizlere kesinlikle mükemmel ve standart düğün geleneklerine aykırı, tamamen yenilikçi ve kuralları değiştiren 6 kış düğünü fikrimiz var.

6 fantastik kış düğün önerisi!

Düğününüzü elinizde olmayan imkanlardan dolayı kış aylarına aksattınız ya da bir an önce evlenmek istiyorsunuz. Hava koşulları malum, kapalı bir mekanda elbette düğününüzü yapabilirsiniz ama unutulmaz bir kış düğünü istiyorsanız işte size alternatif fikirler...

 Buz Kraliçesi
Kar sezonunda evlenmeyi seçenlerdenseniz kesinlikle bir buz kraliçesi olmalısınız. Fotoğraf çekiminizin de karların içinde olması fikrini düşünmeniz gerekir. Tüylü aksesuarlar, ışıltılı, parlak, abartılı takılar, harika bir sahne makyajı ile kesinlikle bir model gibi hissedeceksiniz. Gelinliğinizin berbat olmasını istemiyorsanız, ayaklarınızın üşümesinden korkuyorsanız Ugg botlarınızı ayağınıza geçirip, gelinliğinizi de içine sokabilirsiniz. Çok sevimli duracağınızdan eminiz. Misafirleriniz için yanan varillerle düğün alanınızı hazırlayabilir, iç ısıtan kanyak ya da sıcak şarap servisinde bulunabilirsiniz... Ayrıca daha yazının başında belirtmiştik 'sizin düğününüz aykırı olacak.'

 

 

Noel gibi bir düğün
Aslında yeni yılı ve düğününüzü aynı güne getirseniz ne harika olurdu değil mi? En sevilen ve heyecan duyulan 2 özel günü aynı anda kutlamak. Tabi, yeni yıl ruhu özgür bir ruhtur ama sizin aşırıya kaçmamanız gerekir. Sonuçta yeni hayatınıza ilk adımı atıyorsunuz ve ertesi gün çok yorgun, mide ağrıları çeken bir insan olarak uyanmamalısınız. Bir otelin balo salonunu tutabilir, içeriyi yeni yıl ruhuna özgün süsletebilirsiniz. Hatta yeni evlililere hediye getirenler çam ağacının altına bırakabilirler. Bu, Aralık ayının son günü olmak zorunda da değil. Aralık ayı içerisinde erken yeni yıl partisi kutlayabilirsiniz.

 Kış temalı düğün süslemeleri
Kozalaklar, odunsu aksan, kırmızı, yeşil, altın renkleri, çam dallar, ökse otu, küçük kardan adamlar... Daha çok kış temalı fikirler var yeter ki yaratıcılığınızı kullanın. Belki ilk dansınız sırasında kar havası veren köpükler bile yağabilir... Neden olmasın?

Kupalarda sıcak içecekler
Sıcak çikolata, sıcak şarap, baharatlı ve meyveli çaylar... Sıcak içeceklerin seçenekleri sınırsınızdır. Ve buz gibi havada düğününüze katılan konukların ellerinde mis gibi tarçın kokulu saleplerle sizin yanınızda olması bahse gireriz çok hoşlarına gidecek.

 


Farklı olun
Işıklı kar botları, kış temalı düğün pastası, kış meyvelerinden yapılmış değişik bir gelin çiçeği, beyaz gelinliği üzerine kırmızı kürkü... Çok farklı, çok yaratıcı olursanız tüm sezon sizin düğününüz konuşulur.

 Düğün mekanı seçimi
Sizin ya da dostlarınızın çiftlik evleri ya da dağ evleri... En sevdikleriniz bir arada, şömine yanıyor ya da barbekü soğuğun ortasında sizin için cızırdıyor. Çok samimi değil mi?

 

 

Kış düğünü
+26
Kışın evlenenlere özel fotoğraf çekimleri

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

  • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
    Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

    Süresi : 17:20 İzlenme : 265

  • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
    Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

    Süresi : 17:57 İzlenme : 1418

  • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
    Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

    Süresi : 25:51 İzlenme : 1697

  • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
    Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

    Süresi : 14:14 İzlenme : 792

  • Çocuklar ne izlemeli?
    Çocuklar ne izlemeli?

    Süresi : 41:12 İzlenme : 1047

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön