Astroloji
Yay
Yay 23 Kasım - 21 Aralık
 • Koç Koç
 • Boğa Boğa
 • İkizler İkizler
 • Yengeç Yengeç
 • Aslan Aslan
 • Başak Başak
 • Terazi Terazi
 • Akrep Akrep
 • Yay Yay
 • Oğlak Oğlak
 • Kova Kova
 • Balık Balık

Yay Burcu Yıllık Yorumları

01.01.2017

2017 yılında sosyal çevre alanlarınızda güzel gelişmeler altındasınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yeni insanlarla tanışacak, onlarla işbirliği içinde olmak isteyecek, sosyal ortamlarınızdaki kişilerden istediğiniz destek ve yardımı bulacaksınız. İş anlamında değişik fırsatlar, bulunacağınız yerlerde tanışacağınız insanlar sayesinde oluşacak. Bir yandan da birden fazla işten elde edilen gelirleriniz artabilir ve geleceğinize yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

 

Kendinizi ve yaşamınızı yapılandırmaya devam ediyorsunuz. Önemli sorumluluklarla hayatınız yeniden şekillenirken, yeni bakış açınızla her şey değişiyor sevgili Yaylar.

 

İş / Para / Kariyer

12 Ocak'taki Dolunay ortak parasal işlerinizi hızlandırabilir. Ödemeler, banka işlemleri, altına girilecek bir borç bu dönemde sizi hassas kılacak sevgili Yaylar.

 

11 Şubat’taki Parçalı Ay tutulması, seyahatlerinizi, dış koşullara, yabancılara bağlı işlerinizi, eğitim alanlarınızı, ticari konuları ve hukuksal meseleleri hayatınıza taşıyabilir.

 

12 Mart'ta oluşan Dolunay, kariyerinizde hassas adımları ve hızlı gelişmeleri tetikliyor. Bu Dolunay'da ilginizi işinize ve kariyerinize yöneltmelisiniz.

 

10 Nisan’da Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda size birtakım aksilikler, sıkıntılar ve problemler çıkartabilir. 20 Nisan’a kadar dikkatli adımlar atmalısınız.

 

Haziran ayı ortaklaşa işleriniz önem kazanıyor. Bu alandaki ilişkilerinize ve girişimlerinize 15-18 Haziran’da dikkat etmelisiniz.

 

09 Temmuz’da oluşan Dolunay, parasal alanınızda gerçekleşiyor. Bu Dolunay elinize bir para geçecek sevgili Yaylar. Hayat sizi birçok yönden destekliyor. İş hayatınızda sosyal çevrelerden gelecek bir iş teklifi, bir organizasyon 18-19 Temmuz'da karşınızda.

 

07 Ağustos’ta Parçalı Ay Tutulması satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanlarından birinde çalışıyorsanız bu konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir.

 

05 Eylül'den sonra enerjinizi kariyerinize harcayacaksınız. Mücadelelerinizi iş hayatınıza aktaracak, işinizde mükemmeliyetçi davranışlar sergileyeceksiniz.

 

Kariyer ve aile girişimlerinizde 05-20-24 Eylül'de dikkatli olun. Yanlış yönlendirilmeler, karmaşalar oluşabilir.

 

02-03 Ekim tarihlerinde iş hayatınızda güçlü getiriler altında olacaksınız. 05 Ekim’de toplum önünde ve kariyer işlerinizde herkes sizi konuşabilir, güzel etkiler karşısında hayatınızı bir tık daha yukarılara çekeceksiniz.

 

05 Kasım itibarıyla artık planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceğiniz bir döneme geçiyorsunuz. 03 Aralık’ta Merkür son kez geriliyor. Kişisel alanınızda gerileyeceği için önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden 23 Aralık’a kadar kaçının.

 

20 Aralıktan sonra Satürn para alanlarınıza kayacak ve 2.5 yıl boyunca parasal alanda size çok şey öğretecek sevgili yükselen Yaylar. Parasal konularda önemli sorumluluklar 25 Aralık’ta devrede.

 

Aşk / Evlilik / İlişkiler

 

03 Ocak'tan sonra aile hayatınızı ve ilişkilerinizi önemsemeye başlıyorsunuz. Evinizde misafir ağırlayabilir, tadilat, tamirat, dekorasyon gibi işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

 

Şubat ayında aşk hayatınızda keyifli etkiler var. 03 Şubat itibarıyla seveceksiniz, aşkı deneyimlemek yüreğinizde hissedeceksiniz, özgürlük arzunuzda yüksek olacak. 10 Şubat'ta aşk konuşmalarınız artıyor, sevdiğinizle aynı dili konuşacaksınız.

 

04 Mart’ta Venüs aşk alanınızda gerilemeye başlıyor. Aşk hayatınızda 03 Nisan’a kadar bazı sıkıntılara ve ilişki sorunlarına açıksınız. Eski problemler su üstüne çıkabilir veya eski aşklar yeniden karşınıza gelebilir.

 

13 Mart’tan sonra aşkı daha fazla konuşacak, sıkıntı yaşadığınız noktaları toparlamak için harekete geçeceksiniz. 28 Mart'ta oluşan Yeniay, aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili alanlardaki başlangıç ve kararları ilgilendiriyor.

 

20 Nisan - 03 Mayıs arası aşk hayatınızda iletişimsel sıkıntılara açıksınız. Zaten zorlu bir dönem geçirdiniz şimdi bir de iletişim ayağını bu dönemde sağlam tutmaya çalışın. Özellikle sıkılganlıklarınız 28 Nisan’da sıkıntıları tetikleyebilir.

 

11 Mayıs'taki Dolunay ile beraber hiç düşünmediğiniz bir aşk karşınıza gelebilir ve yeni tanışacağınız, sizden çok farklı olan bir insandan etkilenebilirsiniz. Durum ne olursa olsun yanılma etkiniz yüksek.

 

03 Haziran’da farklı bir ilişki gelebilir. Ya da var olan ilişkinizde daha farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.

 

21 Ağustos ve civarında uzak seyahatlerde aşk hayatınızda çok güzel etkiler altındasınız. 20-21-26-27 Ağustos tarihlerinde hayattan fazlasıyla keyif alacaksınız.

 

05 Eylül'deki Dolunay, ev ve aile alanlarınızda duygusal bazı hassas kararları tetikleyecek. Aile hayatınızda yanılgılara ve aldanmalara açık olacaksınız.

 

03 Aralık'taki Dolunay özel hayatınızı ilgilendirecek. Bu Dolunay ile beraber özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokacaksınız.

 

Sağlık

 

27 Şubat civarı spor yaparken kendinizi çok zorlamayın. Tehlikeli hareketler, tehlikeli sporlar yapmaya eğilimli olacaksınız. Abartmadan yolunuzda ilerleyin.

 

29 Mart itibarıyla sağlığınızı gözden geçirebilirsiniz. İki hafta boyunca kontrollerinizi yaptırmak, doktorunuza görünmek ve fikir danışmak için uygun zamanlar.

 

10 Nisan’da Merkür sağlık alanlarınızda size birtakım aksilikler, sıkıntılar ve problemler çıkartabilir. 03 Mayıs’a kadarki dönemde dikkatli adımlar atmalısınız. 10 Ekim'den sonra her tür zorlanmalardan kolay sıyrılacaksınız.

 

Sağlıkta da işlerinizde de hayat sizi koruyacak. Aralık ayında sağlığınıza gereken özeni gösterecek, kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceksiniz. 21 Aralık’tan sonra fiziken oldukça güçlü ve rahat bir döneme geçeceksiniz. Artık Satürn sizi rahat bırakıyor.

 

Eğitim

 

11 Şubat'taki Ay Tutulması eğitimizde önemli sonuçları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu tutulmayla beraber okul hayatınızı daha sağlam bir mercek altına almanız gerekebilir. 06 Temmuz'dan sonra yurtdışı eğitim konularınızı hızlandırabilirsiniz. Kurs, seminer, eğitim alanlarınızda önemli şanslar devreye girecek. 14 Temmuz'da bir teklif sizi mutlu edebilir.

 

Bu sene 07 Ağustos’taki tutulma eğitim ve akademik konularda önemli kararları ve adımları karşınıza getirebilir. 21 Ağusto' taki Güneş Tutulması eğitimsel konularda her tür başlangıç ve kararlarınızı destekliyor.

 

Başımıza Neler Gelecek ? 18.03.2018

Bu pazar, Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte enerjimizi daha kontrollü kullanacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. İş hayatımızda mücadelelerimiz artabilir. Satürn'ün burcuna giren Mars, organize olarak, disiplinle atılması gereken adımları hayatımıza taşıyabilir. Ayrıca bu pazar kendi istek ve beklentilerimizi daha fazla önemseyebiliriz.

Astroloji Haberleri
 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 44

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 419

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 370

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 492

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 823

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön