Astroloji
Başak
Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
 • Koç Koç
 • Boğa Boğa
 • İkizler İkizler
 • Yengeç Yengeç
 • Aslan Aslan
 • Başak Başak
 • Terazi Terazi
 • Akrep Akrep
 • Yay Yay
 • Oğlak Oğlak
 • Kova Kova
 • Balık Balık

Başak Burcu Yıllık Yorumları

01.01.2017

2017 yılında parasal konularda şansı yakalayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ticari bir işiniz varsa bu sene işinizde bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız. Geçtiğimiz sene başlattığınız işlerin karşılığını parasal yönden alabileceğiniz bir yıl içindesiniz. Bir ev almak veya mal, mülk sahibi olmak, para harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Ekim ayından sonra daha çeşitli iş kolları, iş fırsatları size cazip gelebilir.

 

2017 yılında da ailenizle ilgili her türlü sorumluluk altındasınız sevgili Başaklar. Yuvanızı kurmak, aile sorumluluğunu üstlenmek öne çıkabilir. Ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz ya da bu sene kendi sağlığınıza ve evliliğinize, ilişkilerinize yönelebilirsiniz.

 

İş / Para / Kariyer

 

28 Ocak'taki yeniayla beraber iş hayatınızdaki önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. İş hayatınızda bu dönemde başlayacağınız projeler, giriştiğiniz işler uzun soluklu olacak.

 

03 Şubat’tan sonra alacaklarınızı kuracağınız ilişkilerle daha kolay elde edebilirsiniz. Girişimci yönünüz ağır basacak. 10-12 Şubat'ta elinize para geçebilir.

 

04 Mart’ta ortak parasal alanınızda Venüs’ün gerilemesi normal seyir halinde olan para girdi çıktılarınızı etkileyebilir. Hizmetlerinizin parasal karşılığını alamayabilirsiniz. Maddi konularda 18-24-26-29 Mart'ta yüzünüz gülebilir.

 

28 Nisan itibarıyla Merkür, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim alanlarınızda geriliyor. Bu tarihten sonra bir tatile çıkacaksanız, seyahat yapacaksanız evraklarınızı iyice gözden geçirin, pasaportunuzu alıp almadığınızı kontrol edin. Anlaşmalardan kaçınmanız gerektiğini unutmayın. 21 Nisan'dan sonra enerjinizi kariyerinize yönlendireceksiniz. Fikirlerinizi insanlara yaymak, paylaşmak önemli olacak.

 

11 Mayıs’ta oluşan Dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, medyayla ilgili konularda da önemli sonuçlar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelebilir.

 

Bu ay sizin için önemli ve 25 Mayıs’ta oluşan Yeniay'la birlikte kariyer hayatınızda önemli karar ve başlangıçlar karşınıza gelebilir.

 

13 Haziran'da büyük bir iş görüşmesi karşınıza gelecek. Adeta tüm uğraşılarınızın karşılığını bu tarih ve civarında alabilirsiniz. 20-21 Haziran'da sizi destekliyor. 26 Temmuz'dan sonraysa planlarınızı paylaşmak ve anlatmak için uygun bir döneme gireceksiniz.

 

07 Ağustos’ta Parçalı Ay Tutulması yaşanacak. Bu tutulmayla beraber iş koşullarınız, çalışanlarınızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz.

 

21 Ağustos'taki Güneş Tutulması sizin kontrolünüz dışında gelişecek olaylarla dolu olabilir. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir.

 

22 Eylül itibarıyla kimliğinizi parasal konularda ortaya koyacaksınız. Para anlamında kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz.

 

10 Ekim'de jüpiter satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar, network gibi işlerinizde size fırsatlar sunmaya başlıyor. Bir yıl boyunca bu alanlarınızda güzel ve etkili gelişmeler yaşanabilir.

 

Kasım ayı ticari becerileriniz yüksek, kazançlarınız konusunda 04 Kasım'a dikkat edin. Anlık davranışlarınızla ticari ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz.

 

03 Aralık’ta kariyerinizde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızdaki bazı gelişmeler her ne kadar algınızı kısıtlasa da kariyerinizdeki gelişmeleri bu dolunayda iyi takip edin.

 

Aşk / Evlilik / İlişkiler

 

03 Ocak itibarıyla sevdiğiniz insanla duygusal bağlarınızı güçlendirebileceksiniz. Yine onun hayatını daha ön plana almak, bir anlamda kendinizi kurban etme gibi etkileriniz de oluşabilir.

 

12 Ocak'tan sonra aşk hayatınıza odaklanacaksınız. İlişkilerinizde sevme ve sevilme ihtiyacınızın artacak. 26 Şubat'ta oluşan Güneş Tutulması, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Ortaklaşa işlerde, özel ilişkilerinizde hızlı ve sürpriz gelişmeler bu tutulmayla beraber ön plana çıkacak.

 

Nisan başında Venüs’ün ikili ilişkiler alanınıza kaymasıyla beraber 15 Nisan’a kadar ilişkilerinizde bazı sıkıntılara hazırlıklı olun. Eski dönem tamamlanmamış, karşılıklı tamamlamaya yönelik aşklar, ilişkiler karşınıza gelebilir.

 

Temmuz başında çevrenizden alacağınız etkilerle bolca gezecek, sosyal ortamlarınızı ve özel ilişkilerinizi dengelemeye uğraşacaksınız. 07 Temmuz'da aşk toplum içinde önemli bir iş sorumluluğunda karşınıza çıkabilir.

 

05 Eylül'deki Dolunay, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda duygusal konuları karşınıza getirebilir. Neyse ki bu tarihte düzelen Merkür'le iletişiminizi doğru kullanarak sorunlarınızı atlatabilirsiniz. Yine evlilik, ilişki adımı, nişan, sözlenme gibi konularda kararlar devrede.

 

05 Ekim'de çekiciliğiniz yüksek. Dış ortamlarda insanları etkilemeyi başaracaksınız. Kadınların ve erkeklerin ilgisini, beğenisini üzerinizde hissedecek, flörtöz olacaksınız.

 

18 Kasım'daki yeniay ev, aile yuvanızla ilgili her tür başlangıcı yapacağınız bir Yeniay. Yerleşimle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz.

 

Aralık ayı ilginizi yuvanıza ve ailevi konulara yönelteceksiniz. Bu alandaki önemli sorumluluklar son görev olarak 06 Aralık’ta karşınıza gelebilir.

 

Sağlık

 

07 Şubat ve sonrasında sağlığınızı gözden geçirmek, kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme gireceksiniz. 11 Şubat’taki Ay Tutulması sağlığınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber görünmeyen, uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlık konuları karşınıza gelebilir. 20 Temmuz'dan sonra enerjinizde azalmalar görülebilir. Bağışıklık sisteminize dikkat edin. Bu dönemde vitamin takviyeleri işinize yarayabilir.

 

05 Eylül’de Mars'ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber sağlığınızda rahatlamalar görülebilir. Enerjiniz yerine geliyor. Kendinizi güçlü ve dinamik hissedeceksiniz. Yalnız sakarlıklara, düşmelere ve kalkmalara dikkat edin. Hızlı hareket eden yapınızla sakarlıkları hayatınıza çekebilirsiniz.

 

Eğitim

 

10 Nisan'dan sonra Merkür eğitim alanlarınızda geriliyor. Eğitim hayatınızda kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilir, geçmişte yaşadığınız sorunların karşınıza dikildiğini görebilirsiniz. 16 Mayıs sonrasında derslerinizin üzerine düşmek, bir kursa katılmak, yeni eğitim programlarının peşine düşmek isteyebilirsiniz. 10 Ekim'de Jüpiter'in eğitim ve öğrenim alanlarınıza geçmesiyle birlikte öğrenmekten, okumaktan büyük keyif alacaksınız. Özellikle ilk ve orta öğrenimde şans sizden yana.

 

Başımıza Neler Gelecek ? 16.12.2017

Bu cumartesi oluşan Güneş - Uranüs olumlu açısıyla hayata daha esnek ve rahat bakmayı başaracağız. Farklı ve dğeişik insanlar, konu ve olaylar daha fazla ilgimizi çekebilir. Cevabını aradığımız olaylarda önemli aydınlanmalar yakalayabilir, bilincimizin açıldığını farkedebiliriz.

Astroloji Haberleri
 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1440

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7264

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 184

 • Ne zaman su içilmez?
  Ne zaman su içilmez?

  Süresi : İzlenme : 6077

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2851

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön