16 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş- Uranüs olumlu açısıda

Bu cumartesi oluşan Güneş- Uranüs olumlu açısıyla hayata daha esnek ve rahat bakmayı başaracağız. Farklı ve dğeişik insanlar, konu ve olaylar daha fazla ilgimizi çekebilir. Cevabını aradığımız olaylarda önemli aydınlanmalar yakalayabilir, bilincimizin açıldığını farkedebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün uzaklardan alacağınız sürpriz haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Hayata esnek yaklaştığınız her an sizi daha da yukarılara taşıyacak. Bir seyahat, eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir. Dış ortamlarda algınız daha yüksek çalışabilir.

 

Boğa Burcu: Ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Harekete geçmeniz sizin faydanıza olacak. Sezgileriniz bugün sizin için çalışacak, sezgilerinizle olaylara geniş bakacaksınız. Olayların arkasındaki nedenleri görebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün, özel ilişkilerinizde sosyal ortamlarda değişik, farklı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Kalbiniz boşsa arkadaş ortamlarında bir insanla tanışabilirsiniz. Sizi harekete geçiren konularda ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün, iş arkadaşlarınız sizin çok yönlü ve çözümcü tarafınızı çok sevecek. Yeni iş teklifleri, projeler, yapılacak işler bu Cumartesi devrede olabilir. Çalışma hayatınızdaki bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak.

 

Aslan Burcu: Bugün, sevdiğiniz insanla yapacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu tatil programı, sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak ve ilişkinize katkı sağlayacak. Dış ortamlardan aldığınız her tür etki sizi destekliyor.

 

Başak Burcu: Bu haftasonu, yakın çevrenize karşı derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacak, sevdiklerinizle beraber hareket edeceksiniz.

 

Terazi Burcu: Bugün, iş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla beraber farklı ve değişik planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa sürprizlere açık olun.

 

Akrep Burcu: Maddi konularda bugün  değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, önemli adımlarınız için bu haftasonunu etkili bir şekilde  kullanabilirsiniz. Algınız açılıyor.

 

Yay Burcu: Gün içinde, aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak, çocuğunuz varsa onunla anlaşmak, onu anlamak size kolay gelebilir.

 

Oğlak Burcu: Bugün, arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak. Hayatı keyifle algılayacaksınız, önemli açılımlar oluşabilir.

 

Kova Burcu: Bu aralar gözler sizin üzerinizde ve siz de kendi değerinizin farkındasınız. Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu haftasonunda sosyal ortamlarda açık olmalısınız.

 

Balık Burcu: Bugün,  iş ve kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir. Çalışmıyorsanız toplum önünde kendinizi iyi hissedeceksiniz.Bu haftasonu boyunca esnek adımlar atmalısınız.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 456

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1764

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2021

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 904

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1106

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön