24 Kasım 2017 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün neler olacak?

Bugün ve hafta sonu Ay, Kova burcunda dolaşacak. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Ayrıca evcil hayvanların yaşam alanlarını temizlemek, elektronik ve teknolojik aletlerin temizlik ve bakımını yapmak olumludur. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak ve iyi intiba bırakmak için harika günler.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınız göz önünde olacak, özel hayatınıza ve ilişkilerinize dair konuşmalarda bulunacaksınız. Birinin size yol göstermesine ihtiyacınız olabilir. İnsanlara vereceğiniz tavsiyeleri kendi hayatınıza uygulamaya bakın.

 

Boğa Burcu: Özel hayatınızda yapılacak planlar devrede olabilir. Sevdiklerinize hayır diyemeyeceksiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde duygularınız çoşabilir. Maddi konularda geleceğiniz adına endişelerinizi kendinize saklayın çünkü biraz abartıyorsunuz.

 

İkizler Burcu: Bugün kafanızı rahatlatmak için farklı yöntem ve metotlara başvurabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde istediğiniz gibi organize olmak isteyeceksiniz ama bu üzerinizde içsel gerilimlere neden olabilir. Konuşulanları gözünüzde büyütmeyin.

 

Yengeç Burcu: Aile hayatınızda istediğiniz türden gelişmeler yaşanabilir ama sevdiklerinize karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Farklı ortamlarda, değişik insanların yanında olmak size iyi gelebilir. İş hayatınızdaki deneyimlerinizde kendinizi yetersiz hissetmeyin.

 

Aslan Burcu: Aşk ve çocuk alanlarınızdaki hareketlilik süredursun, aklınız ve gönlünüz sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan yana olacak. Akşam saatlerindeyse parasal konularda konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Yaralı yönünüz bu aralar harcamalarınız.

 

Başak Burcu: Bugün koşturmanız gereken ve iş hayatınızda tamamlamanız gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Kontrolcü yönlerinizi gevşetip, olayları dışarıdan izlemelisiniz. Aile hayatınızda bazı konuşmaları kendinize çok dert etmeyin.

 

Terazi Burcu: Duygusal bir insan olarak, mantığınızla hareket ettiğiniz müddetçe daha az zarar göreceksiniz. Aklınıza takılanları ciddi bir platformda konuşmak isteyeceksiniz. Para harcamalarınızdan pişman olmayın. İş hayatınızda kendinizi yetersiz hissetmeyin.

 

Akrep Burcu: Kendinizle ilgili öğrenmeniz gereken daha çok şey var, öncelikle göz önünde olacağınız yerlerde güçlü duygularınızı kontrol etmeniz gerekecek. Akşam saatlerinde daha çok eğlenceye vakit ayıracaksınız. Maddi konularda söylediklerinizi uygulamak size zor geliyor.

 

Yay Burcu: Bugün yakın çevre ve akrabalarınızın problemleri ve sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Yapamadığınız işler için pişmanlıklarınızı geride bırakın. Her konuda bir söyleyeceğiniz var ama yerine getirirken zorlanıyorsunuz. Kendinize çok yüklenmeyin.

 

Oğlak Burcu: Kendinize yönelik istek ve beklentilerinizin yüksek olduğu bugünlerde, somut şeyler elde etmek istiyorsunuz. Sosyal ortamlarda parasal konular çabuk moralinizi bozabilir. Herkesin sizin söylediklerinizi uygulamasını beklemeyin.

 

Kova Burcu: Bugün, daha mutlu, bireysel ve rahat etkilere altındasınız. Yine başkalarının yardımına koşmaktan zevk alıyor olacaksınız. Geleceğinize dair güzel konu ve olaylar hayatınızda şekillenmeye başlıyor. Yalnız bazı konularda çevrenize karşı hassas olabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Bu kadar sosyallik ve paylaşım sizi biraz yormuş gibi görünüyor. Endişelerinizi ve korkularınızı kafanızda büyütmeye meyillisiniz. O yüzden keyifli insanlara yönelin. Dış ortamlarda huzursuzluklarınız artabilir. Herkese faydanız var ama kendinize yok gibi gelebilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 94

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 600

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 2034

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2164

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 976

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön