9 Kasım 2017 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş - Plüton olumlu açısı bizi nasıl etkileyecek?

Bugün etkili olacak Güneş - Plüton olumlu açısıyla, etkili ve güçlü insanlardan hayatımızın her alanında önemli destekler görebiliriz. Gücümüzü ortaya koymaktan çekinmeyeceğiz. Paraya dayalı işlerimizi ve bütçemizi planlamak ve çoğaltmak için uygun bir gün olabilir. Duygusal konularda da gücümüzü konuşturabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, iş hayatınızda önemli insanlardan, para konularında etkili yardımlar görebilirsiniz. Güvenilirliğiniz tam olacak. İş hayatınızda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Maddi konular gün içinde kafanızı kurcalayabilir.

 

Boğa Burcu: Dış ortamlardan veya seyahatlerden alacağınız haberlerle kendinizi iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Özellikle bir davanız varsa sizi destekleyen sonuçlara yaklaşmanız mümkün gözüküyor. Sevdiğiniz insanı her konuda destekleyebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: İş hayatınızda parasal konularda istediğiniz destekleri almak ve görmek kolay olacak. Hayatınıza etki eden güçlü bir insandan, iş alanında etkili yardımlar görmek hoşunuza gidebilir. Duygusal olarak düşündüklerinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda güçlü etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanın etkili yapısından hayatınıza dair destek görebilirsiniz. Yine bir danışmandan veya yol gösterici bir insandan alacağınız tavsiyeler aşk hayatınızda işinize yarayabilir.

 

Aslan Burcu: Bugün, çalışma konusundaki azminizi, ailenizde halletmeniz gereken olaylara kaydırabilirsiniz. İş hayatınızda size yardım edecek güçlü ve etkili insanlar, aile hayatınızdaki huzuru sağlamanıza yardımcı olabilir.

 

Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda güçlü ve etkili iletişimle hareket etmeniz mümkün. Aşık olduğunuz insanla, yakın çevrenizin ilişkileri güzel ve güçlü akacak. Sevdiğiniz insanlardan destek görmeniz sizi mutlu edebilir.

 

Terazi Burcu: Bugün, parasal konularda ailenizden bir büyüğünüzün desteğini alabilirsiniz. Yine ailenize ve evinize dayalı konularda etkili davranmak için uygun bir gün olacak. Davranışlarınızdaki değişimler size olumlu bir şekilde yansıyabilir.

 

Akrep Burcu: Bugün, yakın çevrenizde, iletişim halinde bulunduğunuz önemli bir insandan hayatınıza dair güzel destekler göreceksiniz. Etkili ve güçlü iletişiminizle, çevrenizi ve kendi hayatınızı yukarıya taşımak çok kolay olacak.

 

Yay Burcu: Maddi konularda beklenmedik yerlerden iyilikler görebilirsiniz. Bilinçaltınızı açacak olan bir insan, parayla ilgili konularda sizi yönlendirebilir. Başkalarına yapacağınız yardımlar bugün hayatınızda etkili olacak.

 

Oğlak Burcu: Güçlü ve etkili kişiliğinizle sosyal ortamlarda, grupsal işlerinizde başarı sağlayabilirsiniz. Yüksek ve otoriter kişilerle anlaşmanız kolay olacak. Arkadaşlarınıza yardım edebilir veya onlardan yardım görebilirsiniz.

 

Kova Burcu: İş ve kariyer alanlarınızda güçlü ama geri planda duran insanlardan güzel destekler alacaksınız. Bilinçaltınızı doğru yönlendirmeniz ve poizitif düşünce şekliniz iş alanlarınızda yeni kapılar açılmasına neden olabilir.

 

Balık Burcu: Bugün, etkili ve güçlü arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden işinize dair önemli destekler ve yardımlar görebilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bu dönem, çevreniz size istediğiniz yardımı sunacak.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 62

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 573

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1973

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2152

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 963

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön