24 Ekim 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Merkür - Neptün olumlu açıda

Bu salı günü gökyüzünde oluşacak Merkür - Neptün olumlu açısıyla fikirlerimiz ve hislerimizi doğru bir şekilde hayatımıza entegre edebiliriz. Yaratıcılığımızı önemli işlerimizde devreye sokalım, sanatsal ve kreatif işlerimizde güzel sonuçlar almaya yatkın olabilir, diğer insanlarla fikir birliği içine girebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün parasal konularda ve ne yapmanız gerektiğine dair hislerinize güvenebilirsiniz. Bir yandan da hayatın derin ve mistik yönleri sizi fazlasıyla etkileyebilir ve fedakarlıklarınızı artırabilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün ortaklaşa işlerinizde arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Özel ve ortaklı işlerinizde çevrenizden göreceğiniz destekler sizi rahatlatabilir. İnsanlar arasında ve işleriniz arasında köprü kurabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Gün içinde etrafınızdan alacağınız destekleriniz çok fazla. İş alanlarınızda verimliliğiniz yüksek olacak, yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde daha kolay ve verimli ilerleyebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Kreatif veya sanata dayalı işlerinizde başkalarından alacağınız destekler yüksek görünüyor. Eğitmenlik, öğrenimle ilgili konularda da yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle beraber yapacağınız tatil veya gelecek planları sizi mutlu edebilir.

 

Aslan Burcu: Gün içinde enerjinizi sevdiklerinize aktaracaksınız. Ailenize parasal yardımlar yapmak öne çıkabilir.Onlardan da yardım görebilir, aile hayatınız için yapmanız gereken düzenlemeler için harekete geçebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insan yapmanız gereken sorumluluklarda ve işlerde sizi destekliyor olacak. Ortaklaşa atılacak adımlarda şanslı, yardımsever adımlarınız devrede olabilir.

 

Terazi Burcu: İş hayatınızda yaratıcı ve güzel etkileriniz var. Başkalarına yapacağınız yardımlar, anlayışlı yaklaşımınız karşılığını güzel sonuçlarla gösterebilir. Satış veya pazarlama işindeyseniz hayalgücünüz iyi çalışacak.

 

Akrep Burcu: Hayatınızda birisi varsa aşık olduğunuz insan kişisel hayatınızdaki kararlarınızda sizi destekliyor olacak. Yine sanatsal veya kreatif işlerinizde sanatsallığınızı ve yaratıcılığınızı konuşturabilir, çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Sevdiklerinizle beraber yapılacak planlar veya alışverişler kafanızı biraz rahatlatabilir. Aileniz sizi birçok konuda destekleyecek. Yardımseverliğinizi, fedakarlıklarınızı daha fazla onlara gösterebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Sosyal çevreniz, sosyal işlerinizde üzerinizden yükü almaya gönüllü olabilir. Yakın çevrenizden alacağınız ruhsal destekle önemli işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Yeni gireceğiniz ortamlarda fikirlerinizden esinlenebilir.

 

Kova Burcu: Sahip olduğunuz mütevazı ve diğer insanları düşünen yönleriniz, iş alanlarınızda size yeni açılımlar sunacak. Maddi konularda sezgilerinizle ve yaratıcılığınızla çalışacak ve istediğiniz sonuçları alacaksınız.

 

Balık Burcu: Kafanızdaki planları rahatlıkla uygulamak için gün boyunca hislerinize güvenin. Medya, yabancılarla yapılacak işleriniz, seyahat konularında yaratıcı ve fedakar yönlerinizle hareket edecek, uyumu yakalayacaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 62

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 433

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 399

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 502

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 832

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön