03 Ekim 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün bizi neler bekliyor?

Bugün gökyüzünde Venüs'ün Plüton ile olumlu açısı devreye giriyor. İlişkilerimizde güçlü yönlerimizi ortaya çıkarabilir ve bizi değiştirecek, dönüştürecek ilişkiler içerisine girebiliriz. Tutkularımızı devreye sokuyoruz. Önemli işlerimizde aradığımız desteği kolaylıkla kurabilir, ilişkilerimiz yoluyla çok önemli bilgiler edinebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Kafanızdaki iş planları ve kuvvetli bağlantılar sizi hareketlendirebilir. Hızlı iletişimle kısa vadeli planlarınızı, aktivitelerinizi devreye sokabilir ve enerjinizi bu yönde harcayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Daha az samimi olduğunuz veya yeni tanıdığınız insanlar hayata daha iyimser gözlerle bakmanıza neden olabilir. Bugün evinize ve ailenize yapacağınız harcamalar ve alışverişler hoşunuza gidecek.

 

İkizler Burcu: Bugün kendi isteklerinizle hareket ederken, bir yandan da ailenizle ortak para konularınızda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Etrafınızda yaşanan olaylardan ders çıkararak ilerlemek önemli olabilir.

 

Yengeç Burcu: İlişkide olduğunuz insanlarla ortaklaşa planlar ve fikirlerle hareket etmek sizi mutlu kılabilir. Duygularınızı pratik bir şekilde ele alacaksınız. Biraz soğukkanlılık çok işinize yarayabilir.

 

Aslan Burcu: Sahip olduğunuz şeylere bakış açınız sağlam olacak. Ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz için panik yapmanıza hiç gerek yok. Sosyal ortamlarda hayat görüşünüz etrafınızdakilere ilham verebilir.

 

Başak Burcu: Aşk hayatınızda güçlü adımlarla ilerlemek ve sevdiğiniz insandan destek almak sizi daha da güzelleştiriyor. Dış ortamlarda enerjinizle adeta parlayacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

 

Terazi Burcu: Sorgulamalarınız hiç bitmiyor ama bir yandan da hayatınızı düzene sokmak adına işinize yarıyor. Bugün ruhunuzla olan bağlantınız aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. Nefes almak için dış ortamları tercih edin.

 

Akrep Burcu: Sosyal bağlantılarınızın güçlendiği bu dönemde sağlam iletişim birçok işinizin anahtarı. Bugün arkadaş bağlantılarınızda aradığınız sonuçları bulabilirsiniz. Parasal konulara bu kadar takılmayın.

 

Yay Burcu: Tepedeki insanlarla nasıl bağlantı kuracağınızı iyi biliyorsunuz. Bu da göz önünde olacağınız yerlerde gücünüz yüksek kılacak. Özel yaşantınızda sevdiğinizle güzel bir kaçamak ve tatil planı devrede olabilir.

 

Oğlak Burcu: Kendinizi daha az güvende hissettiğiniz yerlerde gücünüzün daha etkili ve verimli çalıştığını görebilirsiniz. Kendinizi hayata ve akışa bıraktıkça işlerin daha da ilerlediğini göreceksiniz.

 

Kova Burcu: Enerjiniz artarken bugün, kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınız kuvvetli olacak. Bir şey isterken ne istediğinizden gerçek anlamda emin olun. Özel ilişkilerinizde keyfinize diyecek olmayabilir.

 

Balık Burcu: Güçlü arkadaşlarınız özel yaşantınız için harekete geçebilir ve size istediğiniz ilişkinin kapılarını açabilirler. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz olabilir ama sosyallikten de uzak durmayın.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 148

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 502

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 465

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 523

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 873

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön