14 Eylül 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün bizi neler bekliyor?

Devreye giren Güneş - Satürn dik açısıyla, sorumluluklarımızı yerine getirmek yaşayacağımız olaylar yüzünden kolay olmayabilir. Otorite figürlerinden, babamızdan, baba gibi hayatımıza etki eden olgun erkeklerden istediğimiz ve umduğumuz desteği ve motivasyonu görmekte zorlanabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Uzun vadeli adımlarda işlerinizde sorunlar oluşabilir. İş hayatınızda desteklenmediğinizi düşünebilir, sorumluluklarınızı üstlenmekten kaçınabilirsiniz. Uzak yerlerde sağlığınıza dikkat etmeye çalışın.

 

Boğa Burcu: Bugün bazı ilişkilerinizde, eğlence hayatınızda, varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınızda sorunlar oluşabilir. Para sıkıntılarınızın ilişkilerinizi etkilemesine izin vermemeye çalışın.

 

İkizler Burcu: Aile ilişkilerinizde, babanızla ailenizde etkili olan bir kişiyle aranızda sıkıntılar oluşabilir. Sorumluluklarınız sizi sıkıştırabilir. Özel hayatınızdaki sorumluluklar bu aralar sizi zorlayabilir.

 

Yengeç Burcu: Yakın çevrenizde iş yaptığınız önemli bir insanla sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimsel konularda işinizde sıkıntılar ve problemler oluşabilir. Karşı taraftan aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün risk içeren işlerinizde dikkatli olmaya çalışın, önemli para bağlantılarından uzak durun ve çok harcama yapmayın. Hayatı fazla ciddiye almanız keyfi durumlarda sıkıntılar yaratabilir. Pozitif düşünmekten şaşmayın.

 

Başak Burcu: Aile sorumluluklarınız, onlar için yapmak zorunda kaldığınız şeyler üzerinizde sıkıntı yaratabilir, özgüveninizi yükseltin ve karşınıza gelecek olan zorlanmalarda hayata negatif bakmayın.

 

Terazi Burcu: Bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirmesi, yakın çevrenizle aranızda sıkıntılar çıkarabilir. Ya da düşüncelerinizde negatif olabilirsiniz. Bu aralar düşündüklerinize ve çağırdıklarınıza dikkat edin.

 

Akrep Burcu: Parasal sorumluluklarınız bazı organizasyon ve işlerinizde sizi zorlayabilir. Para konusunda sıkıntılara açıksınız. Uzak yerlerden alacağınız haberler gün içinde keyfinizi yerine getirebilir.

 

Yay Burcu: Bazı sorumluluklarınızda, bazı verdiğiniz sözlerde sorunlara ve sıkıntılara açık olacaksınız. Ortak parasal işlerinizde aradığınız desteği bulmak bugün zor olmayacak. Hayatın pozitif yanlarına odaklanın.

 

Oğlak Burcu: Hayatın sizi desteklemediğini düşüneceksiniz ve sorumluluk almak bu süreçte size zor gelecek. Geleceğinize yönelik önemli adımlarınızda ve işlerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz.

 

Kova Burcu: Ortak parasal konularda bazı sıkıntılara ve zorlanmalara ödemeleriniz yüzünden maruz kalabilirsiniz. Önemli gelecek planlarınızı ertelemeyin ve işlerinizin sorumluluklarını es geçmeyin.

 

Balık Burcu: İş sorumluluklarınızın ortaklaşa işlerinizde veya özel hayatınızda sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Sıkışabilirsiniz ve sevdiklerinizden kabul göremeyebilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 503

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 1831

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2095

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 932

 • Çocuklar ne izlemeli?
  Çocuklar ne izlemeli?

  Süresi : 41:12 İzlenme : 1116

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön