İkizler burcu erkeği nasıl bir sevgilidir?

Yaz sıcaklarının yaklaştığı, havaların içimizi kıpır kıpır ettiği dönem dünyaya gelen İkizler burcu erkeklerinin kalbimizi de neden kıpır kıpır ettiğini merak ediyorsanız cevapları bu yazıda.

İkizler erkeğine aşık olmak için 6 sebep

İkizler burcu erkeği karizmatiktir

Çoğunlukla yakışıklılıkla, karizma hep birbirine karıştırılır. İkizler burcu erkeği iyi görünür ancak asıl mesele karizmasındadır. Bakışları, tavrı, konuşması sizi kendinizden geçirir. Baktıkça baksın, konuştukça konuşsun istersiniz. Öyle de karizmatiktir İkizler burcu erkeği.

 

İkizler burcu erkeği sezgileriyle hareket eder

İkizler burcu erkeği kadınının ne istediğini sezerek ona göre hareket eder. Siz ona söylemeden ne isteyeceğinizi, beklentilerinizi tahmin eder ve sizi mutlu etmek için bunları uygulamaya çalışır.

 

İkizler burcu erkeği entelektüeldir

Yeni şeyler öğrenmekten, yeni kitaplar okumaktan, seyahat etmekten, film izlemekten ve hatta pasif kalmayıp kitap yazmaktan, film çekmekten falan çok hoşlanır. Onunla konuşurken bir adet ayaklı ansiklopedi ile konuşuyor gibi hissedersiniz. Hatta hatalı bir soru sorduğunuzda adeta Google gibi “bunu mu demek istediniz” diyerek sizi düzeltmekten de aşırı keyif alır.

 

İkizler burcu erkeği zekidir

Çabuk öğrenir, sizi de çabuk kavrar. Beraber girdiğiniz bir ortamda yaptığı konuşmalarla, açıklamalarıyla herkesi en az sizi hayran bıraktıkları kadar hayran bırakırlar kendilerine. Problem çöme konusundaki başarılarını ilişkilerindeki problemlere de yansıtırlar.

 

İkizler burcu erkeği tutkuludur

Onların aşkları sizden ziyade tutkularınadır. Her şeyi çok tutkulu yaşadıklarından ilişkilerinde de oldukça tutkuludurlar. Sizi bulutların üstüne çıkarak kadar tutkuludurlar hatta. Bu da biz kadınları kendinden geçirmeye yeter de artar bile.

 

İkizler burcu erkeği dengesizdir

İkizler burcu erkeğinin dengesizliğini tüm dünya kabul etmişken bahsetmemek olmaz. Lakin sanılanın aksine bu dengesizlik onlara aşık olmak için bir sebep olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü bugün size aşırı aşık, yarın ise sanki sizi yeni tanımış bir arkadaş gibi davranması sizin onu elde etme çabalarınızı öyle arttırır ki kendinizi aşık olmuş bulursunuz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ketojenik diyet nedir? Prof.Dr. Murat Baş yanıtlıyor
  Ketojenik diyet nedir? Prof.Dr. Murat Baş...

  Süresi : 18:58 İzlenme : 51

 • Diyet yapmadan formda kalmanın ipuçları
  Diyet yapmadan formda kalmanın ipuçları

  Süresi : 25:37 İzlenme : 2801

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 6800

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 4266

 • Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl yapılır?
  Hindistan cevizi yağıyla diş macunu nasıl...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 6043

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön