Oğlak burcu günlük

Ocak ayına kişisel konularınız ve kendi hayatınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili Oğlaklar...

Ocak ayı Oğlak burcu yorumu

8 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor. İki hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve düşüncelerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

 

9 Ocak'ta oluşan dolunay, birkaç gün özel hayatınızda önemli kararlar almanıza sebep olabilir. Karşı tarafın düşünce ve istekleri sizin fikirlerinizle uymayabilir. Ona karşı esnek olursanız veya ortaklı işlerinizde ortağınızın düşüncelerine değer verirseniz, bu stresli durumu lehinize çevirebilirsiniz. Aile ortamlarınızdaki tutumlarınıza dikkat etmeli, oluşan olaylar karşısında esnek ve anlayışlı davranmalısınız.

 

20 Ocak'ta hayatınızı ilgilendirecek önemli iş konularında zorlanmalarınız oluşabilir. Objektifliği elden bırakmayın ve hemen moralinizi bozmayın.

 

Özellikle 21 Ocak sonrası maddi konular, bütçe planlaması, parasal konuların gözden geçirilmesi gibi konular etkili olabilir. Bir ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Gayrimenkulle ilgili işler, ticaret ve muhasebeye dayalı konular gündeminizde olabilir.

 

23 Ocak'tan sonra parayla ilgili konularda her tür karar ve başlangıçlarınızı uygulama noktasına sahipsiniz.

 

24 Ocak'ta Başak burcunda gerileyecek olan Mars sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret alanlarınızı olumsuz etkiliyor olacak. Bu alanlarda gösterdiğiniz efor ve çabanın karşılığını almakta zorlanabilirsiniz. Ama ay sonunda Merkür'den alacağınız olumlu sonuçlarda iş hayatınızda çok güzel şanslar yakalayacağınızı bilin.

 

25 Ocak bu şansı hayatınızda hissedeceğiniz günlerden bir tanesi olacak. Bu arada geçmiş dönemde gündeme gelmiş, geri planda kalmış veya tamamlanmamış bir iş yeniden hayatınıza yerleşebilir.

 

27 Ocak itibariyle parasal gelişmeleriniz artmaya başlıyor. Daha fazla parayı konuşacak, daha fazla parasal konuların ön planda olmasını isteyeceksiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan yanıtlıyor
  YKS'ye dair merak edilenleri Pervin Kaplan...

  Süresi : 16:26 İzlenme : 259

 • Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını konuşuyoruz
  Barış Muslu ile aşkı bulmanın yollarını...

  Süresi : 30:16 İzlenme : 624

 • Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz
  Psikoterapist Şule Öncü canlı yayın konuğumuz

  Süresi : 27:40 İzlenme : 580

 • Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç konuğumuz
  Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı...

  Süresi : 18:06 İzlenme : 567

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 948

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön