Bir mekan 4 farklı eğlence

Uniq İstanbul'da çocuklu aileleri mutlu edecek sürprizler var!

Bir mekan 4 farklı eğlence

İstanbul boş zamanda yapılabilecek aktiviteler açısından epey kısır bir şehir. Şehrin düzenlenmesinde ne tabii alanlara ne de ailelerin ihtiyaçlarına önem verildiği için çocuklarla birlikte alışveriş merkezi ya da sinema dışında bir şey yapabilmek gerçekten kıymetli geliyor bana. Bu koşullarda Maslak’taki Uniq İstanbul’un aileler için hazırladığı etkinlikler bu seçeneksizlik arasından öne çıkıyor.

 

Açık hava buz pateni pisti benim en çok hoşuma gideni: Bu sene açılan 1200 m2 ’lik açık hava doğal buz pisti ormanın içindeki atmosferiyle çocukların nefes almasını sağlayacak. Müziğin hiç durmadığı pistte, dileyenler eğitim de alabilecek. Bunun yanı sıra her yaşa uygun eğlence sunan Xtrem Aventures İstanbul’da; 4-8 yaş gurubuna özel koruyucu ağla çevrilmiş 20 oyun parkuru var.

 

8 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için kış döneminde ‘Zipline Parkuru’yla hizmet veren Xtrem Aventures, ağaçtan ağaca salınma keyfini adrenalinle birleştiriyor. 3. seçenek Volkswagen Arena’da 29-30-31 Ocak ve 6-7 Şubat tarihlerinde sergilenecek The Underwater Paradise isimli gösteri: drama, pandomim, dans, illüzyon, kukla, kum sanatı ve sihrin, köpüklerin büyüleyici güzelliği ve şaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovları ile her yaşa hitap ediyor...

 

Son olarak da 1600 m2 ’lik dev alanda hizmet veren The Zone . İçerisinde geniş olanaklara ve teknik altyapıya sahip özel bir sergi alanı, çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulacakları Da Vinci Learning eğitim kanalının ilim, bilim, teknoloji kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ile atölye alanı-auditoryum ve Türkiye’nin ilk iç mekân Trambolin Park’ın bulunduğu The ZONE hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılmış aileler için iyi bir seçenek bana kalırsa.

 

Damla Çeliktaban

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 1513

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 7268

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 189

 • Ne zaman su içilmez?
  Ne zaman su içilmez?

  Süresi : İzlenme : 6085

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 2858

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön