18–24 aylık çocuklara oyuncaklar

Yeni öğrenme yöntemi: Elleri! Her şeyi ellerinde tutarak öğrenmeye çalışıyor. Işıkları, kapıları açar kapar, düğmeleriyle oynarken yanlışlıkla kopartır.

18–24 aylık çocuklara oyuncaklar

Çocuğunuz bağımsızlığı konusunda kararlı gözüküyor ve kendi limitlerini zorluyor. Ben yapacağım dediği şeyi yapamadıktan sonra sizin yardımınızı isterse şaşırmayın.Yeni öğrenme yöntemi: elleri! Her şeyi ellerinde tutarak öğrenmeye çalışıyor. Işıkları, kapıları açar kapar, düğmeleriyle oynarken yanlışlıkla kopartır. Bunlar herhangi bir ebeveyni çıldırtmaya yeter!Plastik çay seti veya oyun evleri: Çocuğunuz yiyecek ve içeceklerle oynamaya bayılıyor. Mutfak eşyaları, süpürgeler, tırmıklar, alışveriş arabaları onun sevdiği oyuncaklardandır. Küçük bir plastik çay seti ya da oyun eviyle etrafında ki yetişkinlerden gördüklerini kendi başına küçük dünyasında yapmaya çalışmak hoşuna gidecektir.


Legolar: Legolar çocuğunuzun tutma, yığma ve sıralama gibi becerilerini artırır.Oyuncak müzik aletleri: Çocuklar genelde müzik sever ve kendi müziklerini yapma şanslarını kaçırmazlar. Ona oyuncak bir gitar ya da org verin yeni bestelerini yapsın! Komşularınız ve sizin için ses seviyesi çok yüksek olmayanlardan seçin.Puzzle'lar: Bebeğiniz parçaları doğru yerlere yerleştirdiğinde inanılmaz bir tatmin yaşayacaktır. Kolay ve az parçalı puzzlelar seçin.Resimli kitap ve kasetler: Pek çok çocuk hikaye anlatan yeni seslerden hoşlanır. Resimli kitaplar ayrıca hayal gücünü geliştirir.Trenler: Çocuğunuz yeni becerilerini oyuncak bir treni çalıştırmak için kullanabilir. Treni hareket ettirdiğinde çok mutlu olduğunu göreceksiniz.Yıkanabilir kalem ve kağıtlar: Çocuğunuz kendi izlerini duvara, yere, mobilyalara yapmaktan mutlu olacaktır. Herkesin iyiliği için ona büyük bir kağıt ve kalemler ayırın ve sanatını burada icraa etsin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Stresle baş etmek için 4 yoga pozu...
  Stresle baş etmek için 4 yoga pozu...

  Süresi : 05:20 İzlenme : 3310

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1815

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 2499

 • Evde maske yapımı
  Evde maske yapımı

  Süresi : 00:58 İzlenme : 1476

 • Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi
  Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi

  Süresi : 04:32 İzlenme : 30559

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön