Anneler Günü’nde anneye alınmayacak hediyeler

Annenize gerçek bir hediye vermek istiyorsanız, alışılageldik bazı anneler günü hediyelerinden kaçınmanız gerekecek...

Anneler Günü’nde annenize bunları almayın!

Her Mayısın ikinci Pazar günü olduğu gibi, yine anneler günü yaklaşıyor. Hepimizde bir hediye seçme telaşı var. Annenizi en iyi siz tanırsınız, ona ne alabileceğinizi en iyi siz bilirsiniz ama neler almamanız gerektiği hakkında biraz fikir edinmek isterseniz, buyrun...

 

 

Mutfak gereçleri

Çaycı, yoğurt makinesi, ekmek yapma makinesi gibi mutfak gereçleri almayınız. Anneniz mutfak işlerini sizler için gönüllü olarak yapıyor yoksa görevi olduğundan değil yani. O nedenle annenize kahve makinesi alacağınıza anneler gününde kalkın da annenize bir fincan güzel kahve yapın daha makbule geçer.

 

 

 

Küçük ev aletleri

Annelerimiz bize saçlarını süpürge ettiler, peki zorunda mıydılar? Annenizin yeni bir ütüye, yeni bir elektrikli süpürgeye çok ihtiyacı olabilir ama o gerçekten annenizin ihtiyacı olan bir şey mi? Hayır efendim! Evin genel ihtiyaçları ile annenizin ihtiyaçlarını birbirine karıştırmayın. O nedenle bir elektrikli süpürge bir bulaşık makinesi alacağınıza kalkın evi bir silin süpürün, bulaşık bırakmayın bakın kim daha çok seviniyor o zaman.

 

 

Bakım ürünleri

Biraz kazayağı çıkmış olabilir annenizin, ama kolay mıydı çocuk büyütmek. E anne olunca anlarsınız! Annenize kırışıklık kremi, cildi gençleştiren kremler falan alıp, kadının sinirlerini havaya zıplatmayın. Annenize yaşlı mı demek istiyorsunuz?

 

 

 

Sağlık ürünleri

Tansiyon aleti, şeker ölçme cihazı, tartı gibi şeyler annenizin sağlığı için çok gerekli ve önemli olabilir ama kesinlikle ideal bir anneler günü hediyesi değil! Kendini daha yaşlı ve hasta hissetmesine neden olmak istemiyorsanız annenize bu tür hediyeler almayın.

 

 

Evcil hayvan

Bir tek annenize değil kimseye, hiçbir özel günde evcil hayvan almayın! Evcil hayvanlar aynı bir çocuk gibi sorumluluk gerektirir ve annenizin yeteri kadar sorumluluğu var. Annenizin halihazırda hayvan beslemeye müsait bir alanı ve hevesi varsa da, onunla birlikte bir barınağı ziyaret edebilirsiniz... Belki orada bir hayvanı sahiplenmeyi tercih eder, belki de anneler günü bütçenizle barınağa bağış yaparsınız!

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i konuşuyoruz
  Aşkım Kapışmak'la son kitabı "Kimim Ben?"i...

  Süresi : 50:09 İzlenme : 143

 • Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı yapıyoruz
  Merve Büyüksaraç'la sukulent tasarımı...

  Süresi : 17:20 İzlenme : 638

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 2129

 • Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?
  Regresyon terapisi nedir? Nasıl yapılır?

  Süresi : 25:51 İzlenme : 2198

 • Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!
  Tüp bebek uygulaması hakkında her şey!

  Süresi : 14:14 İzlenme : 1017

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön