Angry Birds oynamak için artık telefon ya da bilgisayara ihtiyacınız yok!

Telefon, bilgisayar veya tablet bilgisayarlar üzerinden oynanan ve Dünya’da milyonlarca seveni olan Angry Birds kızgın kuşlar aksiyon oyunu ile artık gerçek hayatımızın bir parçası olmaya hazırlanıyor.

Angry Birds oynamak için artık telefon ya da bilgisayara ihtiyacınız yok!

Skor pistini yere serin,  plastik domuzcuğu gerçek ahşap blokların üzerine yerleştirin ve kuşları fırlatarak gerçek aksiyon oyununu başlatın.  Yeni aksiyon oyunuyla evde, bahçede, parkta hatta dilediğiniz her yerde Kızgın Kuşlar sizinle…

 

Kısa bir süre önce mobil cihazların ekranından çıkarak artık hayatımızın gerçek bir parçası haline gelen Angry Birds çılgınlığı, aksiyon oyunu ile farklı bir boyut kazanıyor. Plastik domuzcuk, kırmızı kuş, sarı kuş, skor pisti, 3 adet ahşap blok, skor panosu ve taşıma çantasından oluşan yeni oyun setiyle Angry Birds, artık her yerde oynanabiliyor. 

 

Hedefini Belirle, Kuşları Uçur ve Kazan!

 

Angry Birds Aksiyon Oyununa başlamak için, çapı 1 metre olan skor pistini yere sermek, gerçek ahşap blokları pistin üzerine yerleştirmek ve hain domuzcuğu blokların üzerine koymak yeterli. Hedefinizi belirleyin, kızgın kuşu fırlatın ve hain domuzcuğu vurun, domuzcuğun düştüğü yerdeki puanları toplayarak bu sıra dışı heyecanı siz de paylaşın.

Dört yaş üzeri çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanmış olan Angry Birds Aksiyon Oyununda farklı maceralara atılmak için; Siyah Kuş, Yeşil Kuş, Beyaz Kuş ve Küçük Domuzcuğu ayrıca satın alabilmek ve bu eğlenceli aksiyon oyununu genişletmek de mümkün.  Tekli figürlerin içinde yer alan QR kod uygulamalı özel kartlar sayesinde kuşlara özel duvar kağıdı, ses ve video dosyalarına anında ulaşabilirsiniz. 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler
  Hayvanlarla ilgili bilmediğiniz gerçekler

  Süresi : 00:58 İzlenme : 107

 • Burçlara göre stil!
  Burçlara göre stil!

  Süresi : 01:29 İzlenme : 984

 • Deprem çantasında neler olmalı?
  Deprem çantasında neler olmalı?

  Süresi : 01:14 İzlenme : 465

 • Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?
  Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

  Süresi : 01:39 İzlenme : 370

 • Doğal sivrisinek kovucu nasıl yapılır?
  Doğal sivrisinek kovucu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:54 İzlenme : 3625

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön