ERGO Bizim Konut Poliçesi’yle misafirinizin eşyaları bile güvende

ERGO Bizim Konut Poliçesi’yle misafirinizin eşyaları bile güvende

ERGO Sigorta, evinizin, eşyalarınızın hatta misafirlerinizin eşyalarını da güvence altına alan çok özel bir sigorta poliçesi çıkardı. ERGO Bizim Konut Poliçesi, kullanıcılarının evini ve eşyalarını çok kapsamlı yangın, doğal afet ve tehlikelere karşı güvence altına almakla kalmıyor; aynı hizmeti ve titizliği misafirleri için de gösteriyor. ERGO Bizim Konut Poliçesi, evinizi, eşyalarınızı ve misafirinizin eşyalarını; yangın, yıldırım, infilak, dahili su, fırtına, sel, kara taşıtları çarpması, hava taşıtları çarpması, yer kayması, dolu, duman, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, deprem, kar ağırlığı, enkaz kaldırma masrafları, alternatif konut değişikliği masrafları, yangın mali mesuliyet, hırsızlık, cam kırılmasına karşı güvence altına alıyor.

 

ERGO Bizim Konut poliçesi geniş kapsamlı uygulamaları beraberinde getiriyor. 5 senelik veya daha yeni ancak zarara uğrayan eşyaların yenisini sigortalılarına sunuyor. Ayrıca eşyaların ev dışında gidilen restoran, hastane veya onarım amacı ile bırakılan servislerde uğrayacağı zararlar karşısında güvence altına alınması, evde bulunan sabit elektronik eşyalarda meydana gelebilecek elektrik arızaları sebebiyle onarım masrafları ve buzdolabında oluşan elektrik arızası sebebiyle bozulan gıdaların da teminatını kapsıyor.

 

Bunun yanı sıra evlerde kullanılan sabit ısıtma sisteminde meydana gelebilecek yakıt sızmaları, dış cephedeki izolasyon eksikliğinin verebileceği zararlar da teminat kapsamına dahil ediliyor. ERGO Bizim Konut ayrıca aile bireylerinin yolda yürürken uğrayabileceği gasp sebebiyle oluşabilecek zararları, aile bireylerinin veya yanında çalışan personelin günün 24 saati ikametgah dahilinde bir kaza neticesinde meydana gelebilecek tedavi masraflarını da belli limitlerle güvence altına alıyor. Poliçenin kapsamındaki teminatlar sebebiyle oluşabilecek bir dava var ise aile bireylerinin hukuksal koruması da yine bu poliçeden sağlanabiliyor. Bizim Konut poliçesine sahip sigortalılar her türlü problemi çözen asistans hizmetlerinden faydalanabiliyor. Bizim Konut poliçesinin bir diğer özelliği de bu poliçe içerisinde acil sağlık hizmeti teminatının da alınabilmesi.

 

İhtiyaç ve beklentilere en yenilikçi çözümler

ERGO Bizim Konut Poliçesinin sahiplerine getirdiği avantajlarla ilgili bilgi veren ERGO Sigorta Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı Sanem Çıngay Oğuz, “ERGO Sigorta olarak, tüm ürünlerimizle müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmak için çalışıyoruz. İhtiyaç ve beklentilere en yenilikçi ve mükemmel çözümler üretmek en önemli önceliğimiz. ERGO Bizim Konut Poliçesi de bu bakış açısıyla müşterilerimizin ve sektörümüzün hizmetine sunduğumuz bir paket. ERGO Bizim Konut poliçesini seçmiş olmanın en büyük ayrıcalığı ise sunduğu çok geniş kapsamı diyebilirim. Poliçe sahiplerinin evini ve eşyalarını sigortalatmakla kalmıyoruz, misafirlerinin eşyalarını dahi sigortalayarak, acil yardım ve sağlık hizmetlerini garanti ediyoruz” dedi.

 

>> Bu bir reklamdır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi
  Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi

  Süresi : 04:32 İzlenme : 30245

 • Uykusuzluğa birkaç hareketle çözüm!
  Uykusuzluğa birkaç hareketle çözüm!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 2799

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 1484

 • Doğumda sancı neden olur?
  Doğumda sancı neden olur?

  Süresi : 01:49 İzlenme : 2736

 • Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?
  Arpa şehriyeli, cipsli salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1656

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön